הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

שירותי אחסנה בחיפה

אחסון דברים הוא לא דבר שאנחנו חושבים עליו עד שמגיע הרגע בו צריך למצוא שירותי אחסנה בחיפה. שירותים אלה נותנים לנו פתרון זמני עבור רהיטים וחפצים מסוימים שאין להם מקום בביתנו החדש. הדבר יעיל גם עבור אנשים שמשכירים את דירתם והשוכר אינו מעוניין להחזיק ברהיטים הנמצאים בדירה. לצורך ביצוע האחסנה יש ליצור קשר עם שירות הובלה המציע גם שירותי אחסנה. המובילים ייקחו את הרהיטים ויעבירו אותם לאזור מחסנים מיוחד בו החפצים יאופסנו. לכל אדם יש את המחסן הפרטי שלו כך שהדברים יישארו בטוחים ושמורים עד הרגע בו תרצו לקחת אותם חזרה.

שירותי אחסנה בחיפה

מחפשים שירותי אחסנה בחיפה ?

תוכלו לחפש באופן עצמאי מקומות אשר מציעים שירותי אחסנה אך כנראה שלא תוכלו להוביל את הפריטים בכוחות עצמכם. לכן תצטרכו קודם לפנות לחברת הובלות אשר תאסוף את הדברים מביתכם ותוביל אותם לאחסון המיועד. שירות זה הוא רק חלק ממגוון השירותים שמציעים לכם יעקב הובלות. הבחירה הופכת את עניין ההובלות לקל ונגיש לכל אדם אשר נמצא בשלב המלחיץ של מעבר דירה. אם עברתם לאחרונה תהליך חיפוש דירה ארוך ומתיש, אם אתם עדיין מעכלים את הרעיון של מעבר לאזור אחר – מדוע להטריח את עצמכם גם ביום המעבר עצמו ?
המובילים של יעקב הובלות ישמחו להקל עליכם את היום הזה עם שירותי מקיף ואיכותי.

הובלה אישית

כל הובלה המתבצעת על ידי יעקב הובלות זוכה ליחס אישי. כל פריט מקבל יחס כאילו הוא שלנו, כל לקוח הופך לבן משפחה וזוכה לשירות חם ואדיב, כל דבר שמוסכם מראש הוא גם הדבר אשר קורה בפועל תוך שקיפות מלאה וללא הוצאות נוספות במהלך הדרך. לאחר קרוב ל-30 שנות ניסיון בתחום ומוניטין ללא רבב – אתם יכולים להיות רגועים לאחר שפניתם אל יעקב הובלות.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני