הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

הובלות קטנות בחיפה

לפעמים כבר העברנו את רוב הציוד לבד, לפעמים הבנו שאין לנו צורך בכל השירותים של המובילים ולפעמים אנחנו צריכים עזרה לקחת רהיט מחבר או בן משפחה. כל הדברים הללו דורשים מאיתנו לחפש שירות הובלות קטנות מחיפה. לא כל חברת הובלות עוסקת בהובלות קטנות משום שלרוב מדובר בהובלות יחסית זולות. במידה וכן מצאתם נותן שירות שכזה, מומלץ לא לבחור באדם הראשון שפניתם אליו אלא לעשות סקר שוק. על ידי בדיקה נכונה ניתן לחסוך סכומים לא מעטים אשר יהפכו את המעבר לנעים יותר עבור חשבון הבנק.

 

עוברים דירה עם הובלות קטנות בחיפה 

אחרי שהסתדרנו עם ההובלה הקטנה, מה עושים במצב בו אין לנו מקום לחלק מן הדברים שהיו בדירה הישנה ? ומה עושים במידה והדייר החדש לא מעוניין ברהיטים הקיימים בדירה ? לצורך כך ישנם שירותי אכסון שגם אותם תוכלו לקבל מחברת ההובלות. מובילים ייקחו את הרהיטים ויאכסנו אותם במחסנים מיוחדים ללא הגבלת זמן. לאחר שתמצאו מקום לריהוט החדש או במידה ותמצאו להם קונים תוכלו להוביל אותם בחזרה למקום הנדרש.

"יעקב הובלות" ישמחו לתת לכם שירות עבור הובלות באיזור הצפון. בנוסף להובלות קטנות ושירותי אכסון תוכלו להזמין :

  • שירות העתקת משרדים
  • שירות אריזה ופריקה בבית הלקוח
  • שירותי מנוף
  • הובלת פריטים בעלי גודל חריג (כמו פסנתר)
  • ועוד

יעקב הובלות – לניסיון אין תחליף

כמו בכל תחום אחר, גם בתחום ההובלות אין תחליף לניסיון. הניסיון הרב של יעקב הובלות, המתפרס על קרוב ל-3 עשורים, העמיד בפני המובילים את כל סוגי הקשיים והאתגרים האפשריים בהובלות. אין כמות ציוד שלא הצלחנו להתמודד איתה, אין רהיט או פריט שהיה מורכב מדי לשינוע. הודות למקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, שירות אישי והקפדה על הגינות ושקיפות מול הלקוח יעקב הובלות הפכו לאחד משירותי ההובלה הטובים בצפון.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני