הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

הובלות בקריות

אם אתם מחפשים שירות הובלות בקריות סימן שאתם עוברים דירה בקרוב. מעבר הדירה הוא סימן להתחלה חדשה, דרך חדשה בה אתם עומדים לצעוד בקרוב. המעבר יכול לנבוע ממקום עבודה חדש, זוגיות חדשה, הקמת משפחה, מוסד לימודים אשר אתם רוצים לגור בקרבתו או עקב מצב כלכלי שהשתנה המאפשר לכם לגור בבית גדול יותר או גורם לכם להצטמצם לדירה קטנה יותר.

המשותף לכל הדברים הללו הוא כי אנשים רוצים לעבור הליך הובלה קל, נוח והעיקר – בטוח. הדאגה שלנו לחפצים היקרים היא מובנת ומשותפת לכולם לכן יש לוודא שחברת ההובלות היא אמינה ומנוסה, כזו עם מוניטין ללא רבב.

הובלות בקריות עם חברה אמינה

אמינותה של חברת ההובלות מתבטאת במספר דברים :

  • עמידה בהסכם – מובילים מסוימים עשויים לגבות כסף רב מזה שסוכם בטלפון בטענות שונות כמו עבודה שהם לא לקחו בחשבון, מרחק נסיעה רב ועוד. וודאו כי סכום ההובלה נקבע מראש וכולל את כל צרכיכם.
  • רמת השירות – תקינותם של החפצים היא הדבר החשוב ביותר בהובלה. חברה אמינה תדאג לשמור על הציוד ולארוז אותו בצורה טובה כך שלא יגרם לו נזק.
  • היצע השירותים – יתכן ומוביל מסוים יטען שהוא מציע שירותים נוספים כמו מנוף או אכסון ולאחר סגירת העסקה יתברר שאין כך הדבר. יש לברר האם המוניטין של החברה הוא אמין והאם הם מספקים את כל השירותים שהם מצהירים עליהם.

יעקב הובלות – מובילים בשמחה

יעקב הובלות הופכים כל הובלה ליום של שמחה. המובילים המנוסים והמסורים שלנו יקבלו את פניכם עם חיוך וגישה אוהבת, יארזו את כל התכולה במקצועיות ויבצעו את הפריקה במהירות ויעילות. החברה נמצאת בשוק ההובלות כבר קרוב ל-3 עשורים והדבר בא לידי ביטוי בכל הובלה שאנו עושים. המוניטין שלנו מבטיח כי תקבלו את כל השירותים שסוכמו מראש במחיר שנקבע, ללא תוספות וללא הפתעות בתום ההובלה.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני