הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

הובלות בטבעון

לחוצים לקראת המעבר לדירה החדשה ? הובלות בטבעון לא צריכות להיות דבר מסובך. היום יש מספר רב של מובילים המציעים שירותים שונים ומגוונים עבור כל סוג הובלה, מקטנה ועד גדולה.
בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לקזז במידת האפשר את ההוצאות על המעבר ומנסים לבצע כמה שיותר דברים בעצמם כמו לחפש חומרי אריזה או לארוז ולפרוק הכל לבד – הרי שאנשים אחרים מעדיפים להוריד מעצמם את עול המעבר ולשלם מעט יותר כדי שיעשו הכל בשבילם. כיום תוכלו לפנות כבר מן הרגע הראשון לצוות המובילים המועדף עליכם אשר ייקחו על עצמם את האחריות של להעביר את כל תכולת הבית ללא פגע לבית החדש.

הובלות בטבעון – מובילים באחריות

לא תמיד קל לנו לראות אנשים זרים מעבירים את הדברים שלנו והדבר לעתים מלווה בחשש שמה התכולה שלנו תיפגע בשל חוסר זהירות של המובילים. אך יש לקחת בחשבון כי המובילים מתמחים באריזת והעברת תכולה וכי האינטרס שלהם זהה לאינטרס שלכם – להעביר את התכולה ללא פגע – זאת על מנת שלא יצטרכו לשלם על כך פיצויים ועל מנת שהמוניטין שלהם לא יפגע. זו הסיבה שחשוב לוודא כי המובילים אכן מציעים ביטוח על התכולה במידה ומשהו קורה, הן על מנת שתהיו עם ראש שקט והן על מנת להבין שיש סעיף אשר גורם למובילים להקפיד הקפדה יתרה על שלמות התכולה.

יעקב הובלות – מוניטין מעל הכל

יעקב הובלות עוסקים בהובלות תכולה כבר קרוב ל-30 שנים. לחברה מוניטין ללא רבב של חברת הובלות מקצועית העומדת בזמנים, מקפידה על העברת תכולה ללא פגע, עומדת בהסכמים הכספיים שסוכמו מראש ונותנת מגוון שירותים מקיפים אשר נותנים מענה לכל בקשה של הלקוח. יעקב הובלות ישמחו לבצע עבורכם כל הובלה באזור צפון הארץ.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני