הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

הובלה עם מנוף

במידה ותצטרכו הובלה בזמן הקרוב סביר להניח שהדרישות שלכם עונות לאחת מ-2 קטגוריות : או שאתם זקוקים להובלה קטנה ופשוטה או שאתם זקוקים להובלה מורכבת וכבדה הכוללת הובלה עם מנוף. מרבית האנשים יצטרכו להעביר חפצים אשר ניתן לארוז בקרטונים ולקחת על הידיים. כוחם הפיזי של המובילים יספיק על מנת להעמיס על עצמם את אותם חפצים ולהובילם לדירה. לעומת זאת, כאשר מדובר בפריטים כמו מקרר גדול, כספת כבדה או פסנתר הרי שכוחם של המובילים לא יספיק ויש צורך להשתמש במנוף.

הובלות עם מנוף

הובלה עם מנוף ברישיון

ישנה סכנה הטמונה בשימוש במנוף והדבר מובן – כאשר פריט ששוקל עשרות קילוגרמים מונף באוויר חובה להקפיד על אמצעי בטיחות קפדניים. זה הסיבה מדוע נקבע בחוק כי אדם המשתמש במנוף לצרכי הובלה מוכרח להיות בעל רישיון להפעלת מנוף. בזמן שתעשו השוואת מחירים באשר לנותן השירות שלכם – וודאו כי יש ברשותו רישיון להפעלת מנוף. מתי עוד תזדקקו לשירותי מנוף ?
• חפצים בעלי ממדים חריגים אשר אינם נכנסים בדלת הבית וניתן להכניס רק דרך חלון רחב
• בנייני מגורים בעלי פתח מעלית צר או חדר מדרגות צר שאינו מאפשר הכנסת פריטים גדולים
• חפצים תעשייתיים כמו מכונות או מכלים
• כלי רכב שונים
• שקי חול או משטחי עץ עם בלוקים

מובילים לגובה

על פי פרמטרים שונים כמו הקומה של הדירה, משקל המוצר ומיקום הדירה ניתן לקבוע את עלות שירות המנוף בנוסף לשאר השירותים להם תזדקקו. יעקב הובלות מציעים שירותי מנוף אמינים ומקצועיים כבר קרוב ל-30 שנים. עשרות אלפי לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו בכל פעם מחדש נהנים מן השירות המהיר והיעיל, עמידה בלוח זמנים, יחס אישי ועמידה מדויקת בסכום הכספי שהוסכם בטלפון, ללא תוספות וללא הפתעות. אנו עוסקים בכל סוגי ההובלות ונשמח לעמוד לשירותכם עבור הובלות בצפון הארץ.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני