הזמן הובלה עכשיו:
052-4366233

אחסנה בקריות

אחסנה בקריות היא שירות אשר לא תזדקקו לו בכל יום אבל זהו בהחלט דבר נחוץ עבור אנשים שנתקעו עם רהיטים שאין להם מקום. במקום לזרוק אותם לפח, ניתן לאחסן אותם באופן זמני במחסנים אישיים המיועדים לכך. מחסנים אלה מאפשרים אחסנה ללא הגבלת זמן, כך שהרהיטים יישארו מוגנים עד אשר תמצאו להם מקום בדירה הבאה או עד שתמצאו להם קונים.

הדבר נוח במיוחד גם עבור אנשים אשר משכירים את דירתם לאנשים אחרים. פעמים רבות הדירה תכיל רהיטים להם בעל הבית אינו זקוק והוא משאיר בדירה לטובת הדיירים, אך לא תמיד הדיירים יהיו מעוניינים ברהיטים אלה ועל בעל הבית יהיה למצוא עבורם פתרון אחסון.

שירותי אחסנה בקריות 

על מנת לאחסן את הציוד שלכם תזדקקו גם לציוד הובלה אשר ייקח את הציוד למחסן המיועד. מרבית המובילים מציעים שירות זה בנוסף לשירותים אחרים, אך יש לוודא מראש שאלו הם פני הדברים. שירות אחסנה איננו השירות המיוחד היחיד שתקבלו אצל יעקב הובלות. לאחר 30 שנות ניסיון החברה מבינה את כל צרכי הלקוח, כולל הצרכים המיוחדים ביותר, לכן אצל יעקב הובלות תקבלו מגוון שירותים רחב הכולל :

  • הובלות קטנות – עבור אנשים המעוניינים להוביל פריטים בודדים
  • העתקת משרדים – עבור אנשים הרוצים לעבור למשרד חדש ומעוניינים כי הסדר במשרד יישאר זהה
  • שירות VIP הכולל אריזה ופריקה של הציוד בבית הלקוח – כולל סידור על המדפים
  • פירוק והרכבת רהיטים – על מנת שתוכלו ליהנות בביתכם החדש מן הרהיטים האהובים
  • שירותי מנוף – לצורך העמסת ציוד כבד בעל ממדים חריגים כמו פסנתר, או כאשר חדר המדרגות ודלת הכניסה צרים מדי.

מובילים בקלות

המובילים של יעקב הובלות יובילו כל תכולה בקלות. ניסיון רב במהלכו המובילים שלנו הובילו כל סוג תכולה אפשרי מאפשרים לנו לטפל בחפצים היקרים שלכם במלוא המקצועיות. צוות אדיב ושירותי יחכה לכם בכל הובלה, יספק מחיר הוגן ויעניק ביטוח על התכולה לכל מקרה שהוא.

אולי יעניין אותך גם...
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני